fbpx

UlaşımPark, kendi rekorunu kırdı

4 YENİ HATLA

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark, seferlerine başladığı 4 yeni hatla beraber 292 araçla vatandaşlara ulaşım hizmeti sağlıyor. Maksimum kapasite ile çalışan UlaşımPark, toplamda 292 araçla vatandaşlara ulaşım hizmeti sağlıyor.

 292 ARAÇLA HİZMET

UlaşımPark kurulduğu günden bugüne ilk kez 292 araçla sahada kesintisiz hizmet sağlıyor. Çevre dostu ulaşım araçlarıyla vatandaşların memnuniyetini elde eden UlaşımPark, 5 No’lu kooperatifle ortak havuza girerek sefer sayılarını da artırmış oldu. Artan sefer sayıları ile beraber tam kapasite ile hizmet elde eden UlaşımPark, vatandaşları gitmek istedikleri yere süratli, güvenli ve tam vakitli ulaşım hizmeti sağlıyor.

SEFERLER PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİYLE BAŞLADI

UlaşımPark, 5 No’lu kooperatifle ortak çalışacağı 23, 33, 82 ve 126 numaralı hatta vatandaşlara süratli, güvenli ve konforlu ulaşım sağlıyor. Filosunda toplamda 336 otobüs bulunduran UlaşımPark, ortak havuzda yeni katılmış olduğu hatlarla beraber ulaşım hizmet standardını daha üst seviyelere taşıdı.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

9 Mart Pazartesi itibariyle ulaşım hizmetine başlamış olan yeni hatları kullanan vatandaşlar 153 Davet Merkezini arayarak teşekkür etti. Vatandaşlar bilhassa araçların konforlu, süratli ve güvenli olmasından dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür etti. Ek olarak UlaşımPark yolcu ilişkileri birimine de hayırlı olsun ve teşekkür mesajları geldi. Gerek toplumsal medyadan, gerekse telefon ile arayan vatandaşlar başta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olmak suretiyle alın teri döken her insana teşekkür ediyoruz notunu paylaştı.

 

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.enkocaeli.com