fbpx

Şeker, Kartepe Kahvaltı Evi Mesire projesini inceledi

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Derbent Meleksuyu Mevkii’nde yapımı bitme noktasında gelen Kartepe Evi Mesire Alanı Projesi hakkında AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’e bilgi verdi. Belediye Başkanı Kocaman “Kahvaltı evi mesire alanımızı en kısa sürede hizmete sunacağız” açıklamasında bulundu.

KAHVALTI VE MESİRE ALANINDA NELER OLACAK?

Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kartepe Kahvaltı Evi Mesire Alanı iki katlı 240 m2 kapalı alanda hizmet verecek. Bin m2 açık alanı olan mesire alanı Sapanca Gölü manzarası ile dikkat çekiyor. Tarihi Hikmetiye Camii’ne yakın olan tesisin ayrıca Derbent-Kartepe yoluna 200 metre mesafesi bulunuyor. Kahvaltı ve mesire alanında kapalı alanda mutfak, bay-bayan mescid, bay, bayan ve engelli tuvaletleri bulunacak. Ayrıca tesise gelecek olan misafirler için 50 araçlık otopark yer alacak. 

‘İLÇEMİZE ZENGİNLİK KATACAK’

“Turizm bakımından zenginliği olan bir ilçeyiz” diyen Belediye Başkanı Kocaman “Muhteşem manzarasıyla Kartepemize çok yakışacağına inandığımız Kartepe Kahvaltı Evi Mesire Alanı ilçemize çok önemli bir değer katacaktır. Covid-19 salgını sonrasında yeni normalleşme sürecinde yatırımlarımız artarak devam edecektir. Kartepemize zenginlik katacak projelerimiz zaman içerisinde hizmete girmeye başlayacaktır” ifadelerini kullandı.  

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.cagdaskocaeli.com.tr