Saadet’ten Lastik-İş’e tam destek

BİLGİ ALDI

Mutluluk Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti. Sendika yetkilileri tarafınca sıcak ve samimi bir halde karşılanan partililer, devam eden sendikal faaliyetler hakkında informasyon aldı.

BÜYÜK MEMNUNİYET DUYUYORUZ

İl Başkanı Zafer Mutlu “Ilk olarak hafta sonu meydana getirilen Disk kongresinde en yüksek oyu alarak yönetim kurulu üyeliğine seçilmeniz bizleri bir hemşeri olarak gururlandırmıştır. Görevinizde başarılar diliyoruz. Lastik İş Sendikasının Genel Başkanının Menfur bir hücum neticesinde vefat etmesinden sonrasında, tekrardan birlik ve beraberliğin sağlanmasından büyük sevinç duymaktayız.

DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

Mutluluk Partisi olarak, sivil cemiyet kuruluşları ile beraber yerelde yararları olma noktasında emekler yapıyoruz. Üretime dayalı ekonomik yatırımların destekçisi olacağız. Hem de ilimizdeki lastik işverenleriyle sözleşme sürecindesiniz en hayırlı neticeler alacağınıza yürekten inanıyor ve işçi kardeşlerimizin haklarını müdafa noktasındaki duruşunuzu kutlama ediyorum..” ifadelerini kullandı

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.enkocaeli.com