fbpx

O AVM kira almayacak

41 Burda AVM yönetimi yaptığı açıklama ile koronavirüsle mücadele süresinde iiş ortaklarından kira alınmayacağını duyurdu.

“KİRA ALMAYACAĞIZ”

AVM yönetimi yaptığı açıklamada şunları söyledi; ” Koronavirüs salgınında yaşamlarımızı korumak için gece-gündüz canları pahasına görev yapan tüm sağlık çalışanlarıyla birlikte, bu dönemde hayatımızın sürekliliğini sağlayan tüm çalışanlara minnet ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ülkemiz ve şehrimiz, tüm dünyada etkisini gösteren COVlD-19 salgınına karşı birlik ve beraberlik içinde mücadele ederken, bu zorlu dönemde kıymetli iş ortaklarımızın yanında olduğumuzu belirtiyor, 41 Burda olarak Alışveriş Merkezimizi geçici olarak kapattığımız 20 Mart ile 30 Nisan tarihleri arasında kira almayacağımızı duyurmak istiyoruz.

“EL ELE VEREREK”

İlave olarak, Nisan ayı için, zorunlu verdiğimiz hizmetler ve işletmesel gereklilikler sebebiyle oluşan işletme giderlerini de iş ortaklarımıza vereceğimiz destekler kapsamında almayacağımızı paylaşmak istiyoruz. 41 Burda Ailesi olarak, milletçe birlikte güçlü olduğumuzu biliyor, içinde olduğumuz süreci el ele vererek, en kısa süre içerisinde aşacağımıza yürekten inanıyoruz.”

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.bizimyaka.com