fbpx

Kocaelispor antremanlara başladı

8 yıl aradan sonra 2. lige yükselen Kocaelispor 2020-2021 sezonunu açtı. Körfez Kocaelispor Brunga Tesisler’ndeki ilk antrenmana sözleşmesi devam eden futbolcular ve alt yapıdan A takıma davet edilen genç futbolcular katıldı.

Geride bıraktığımız sezonun açık ara şampiyonu Kocaelispori yeni sezonu önceki akşam yaptığı tek antrenmanla açtı. Takım kaptanı Burak Süleyman tesislere gelse de mazeret sunduktan sonra
antrenmana çıkmadı.

BURAK SÜLEYMAN KATILMADI

TFF 3.Lig 2. Grupta sezonu açık ara şampiyon olarak tamamlayan Kocaelispor yeni sezonu hazırlıklarına kendi tesislerinde sözleşmesi devam oyuncular ile başladı. Kaptan Burak Süleyman tesislere gelse de mazeret sundu ve antrenmana çıkmadı.

KALECİ TEKNİK KADROYA GEÇTİ

Yeni sezon yapılanmasında dikkat çeken husus geçen sezon kalecilik yapan Can Emre Yücel’in teknik kadro içinde yer almasıydı. Sezonun ilk antrenmanında hiçbir yöneticinin olmaması ise dikkatlerden kaçmadı. 

ALTYAPIDAN GELENLER DE FORMA GİYDİ

Kocaelispor genç isimlere de A takımda forma giyme şansı tanıyor. Bu nedenle altyapıdan Yıldıray Berber, Denizalp Özdemir, Berat Kartal, Kenan Furkan Şafak, Volkan Kılıç ve Doğan Gürbüz ile kentte 2002 yaş grubunun en dikkat çeken stoperlerinden, Kocaeli Güneş patentli Eren Türkkal A takım ile beraber antrenmana çıktılar. İlk çalışmada hafif tempolu koşular yapıldı.

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

1.ETAP
23 Temmuz Perşembe 14:00 (Brunga Tesisleri)
30 Temmuz Perşembe 12:00 (Bitiş – 2 gün izin)
2. ETAP
3 Ağustos Pazartesi 14:00 (Brunga Tesisleri)
12 Ağustos Çarşamba 12.00 (Bitiş – 1 gün izin)
3. ETAP – KARTEPE KAMPI
13 Ağustos Salı 14:00 (Başlangıç)
25 Ağustos Salı 13:00 (Bitiş – 2 gün izin)
4. ETAP – KARTEPE KAMPI DEVAM
28 Ağustos Cuma 14:00 (Toplanma)
10 Eylül Perşembe 13:00 (Tesislere iniş)
5. ETAP
12 Eylül Cumartesi – Hazırlık Maçı (Kocaeli Stadı)

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.bizimyaka.com