fbpx

Kocaeli’de 5 AVM kapılarını açıyor

1 Haziran’da kapılarını açıyor

Kocaeli’de açılış tarihleri merak edilen 5 AVM, 1 Haziran’da yeniden kapılarını açacaklarını duyurdu. 41 Burda, Arasta Park AVM, Symbol AVM, Dolphin AVM ve Gebze Center Pazartesi gününden itibaren faaliyete geçiyor.

İşte AVM’lerden yapılan duyurular

41 Burda AVM’den yapılan duyuruda; “Havamız da Kalplerimiz de Size Açık! 1 Haziran Pazartesi gününden itibaren açık havada daha sağlıklı ve daha güvenli bir alışveriş keyfi için 12-00 – 20.00 saatleri arasında Burdayız!” ifadelerini yer verildi.

Havamız da Kalplerimiz de Size Açık! 1 Haziran Pazartesi gününden itibaren açık havada daha sağlıklı ve daha güvenli bir alışveriş keyfi için 12-00 – 20.00 saatleri arasında Burdayız! #BurdaSağlıkEsas pic.twitter.com/34UnavApMB

— 41 Burda AVM (@41BurdaAVM) May 27, 2020

Symbol AVM’den yapılan açıklamada; “1 Haziran’da Yeniden Buluşuyoruz! Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı için gerekli tüm önlemleri alıyor, sizleri heyecanla bekliyoruz. Önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 444 12 62 numaralı telefonu arayabilirsiniz.” denildi.

Arasta Park AVM’den yapılan duyuruda; “Sağlığınız İçin gerekli tüm önlemleri alarak mağazalarımız ile birlikte ara verdiğimiz hizmete devam ediyoruz.” denildi.

Dolphin AVM’den yapılan açıklamada; “1 Haziran’dan itibaren tekrar sizlerleyiz. Pandemi Süreci dolayısıyla çalışma saatlerimizi de güncelledik. Artık AVM’miz 12.00-20.00 saatleri arasında sizlere hizmet verecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” denildi.

Gebze Center’dan yapılan açıklamada; “Biz sizi çok özledik, siz de bizi özlediniz biliyoruz! Sizinle yeniden kavuşuyor olmanın heyecanı içinde kalan günleri sayıyoruz. 1 Haziran Pazartesi günü yeniden görüşmek dileğiyle…” denildi.

Biz sizi çok özledik, siz de bizi özlediniz biliyoruz! ? Sizinle yeniden kavuşuyor olmanın heyecanı içinde kalan günleri sayıyoruz. ⏳ 1 Haziran Pazartesi günü yeniden görüşmek dileğiyle…✨#Kavuşuyoruz #GeriSayım #GebzeCenter #alışveriş #tbt pic.twitter.com/rmC1WMlhou

— Gebze Center (@AvmGebzeCenter) May 28, 2020İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.istekocaeli.com