fbpx

Kartepe’de yanlış beslenme ve kanser riski konuşuldu

Hazır ürünlerin tüketilmesine dikkat edilmesi icap ettiğini belirten Cihangir “Bilhassa büyük alış-veriş mağazalarında satılan hazır yiyeceklerin iyi mi üretildiğini bilerek tüketmeliyiz. Evinizde yaptığınız yiyecek en kıymetli yemektir. Para kazanmak için satılan yiyecekler ne kadar ucuza yapılırsa o denli karlıdır. Kendi ellerimizle geleceğimiz olan çocuklarımızı fena besliyoruz” dedi.

DOĞRU BESLENMEK ÖNEMLİDİR

Cihangir “Hastalıkların sebebi çoğunlukla yanlış beslenmeden meydana gelmektedir. Yediğimiz, içtiğimiz besin ürünlerinin hijyenikliği, ihtiva ettiği yağ oranı ve doğal olarak ki doğallığı birebir sağlığımızı etkilemektedir. Beslenmede mühim olan sıhhatli yiyeceklerin dengeli tüketilmesidir” açıklamasında bulunmuş oldu.

SÖZLEŞME İMZALANDI

Tıp ilerlese de günümüzde hastalıkların ve ilaç kullanımının giderek arttığını belirten Cihangir hastalanmadan ilkin vücut direncini arttırmanın öneminden bahsederek sıhhatli yaşam önerilerinde bulunmuş oldu. Seminer sonunda Kartepe Belediyesi ile Hususi İzmit GETAT Kliniği içinde indirim ve hizmet protokolü imzalandı.

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.bizimyaka.com