fbpx

Karfest İçin Geçici Güzergah

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 18 Ocak Cumartesi günü Sisli Vadi’de yapılacak olan KarFest sebebiyle Kartepe dağ yolunda trafik düzenlemesine gidilecek. Festival sebebiyle söz mevzusu yolda geçici güzergah uygulaması yapılacak.

Yolda Trafik Düzenlemesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kış turizmini geliştirmek için 18 Ocak Cumartesi günü Kartepe ilçesi Sisli Vadi’de ilk festivalini düzenleyecek. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek KarFest için Maşukiye Mahallesi’nden itibaren Kartepe Dağ yolunda trafik düzenlemesine gidilecek.

Festival İçin Ring Seferler

Maşukiye Mahallesi’nden itibaren Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Leyla Atakan Caddesi ve Kartepe Caddesi Sisli vadiye kadar vasıta trafiğine kapatılacak. Festivale katılmak isteyen vatandaşlar Maşukiye mahallesinde araçlarını bırakacak. Vatandaşlar festivalin yapılacağı Sisli Vadiye Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nce meydana getirilen ring seferler ile çıkarılacak. Ring seferler Maşukiye soğuk hava deposu önünden başlamış olacak. Festivalden ayrılmak isteyen vatandaşlar da gene ring seferlerini kullanacak.

Geçici Güzergah

KarFest sebebiyle kapatılan yol için geçici güzergah belirlendi. Festivale kendi araçlarıyla katılmak isteyen vatandaşlar ise alternatif güzergahı kullanacak. Festival için belirlenen geçici güzergah Acısu mahallesinden başlıyor. Araçlar Acısu ışıklardan Lütfü Vasıta Caddesi, Derbent Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk Caddesi ve Kartepe Caddesini kullanarak festival alanına ulaşabilecek.

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.istekocaeli.com