fbpx

İzmit’te şok olay: Belediyeye kızdı ekmek teknesini yaktı

KAMYONUNU YAKTI

İzmit’te işgaliye bedeli karşılığında 20 yıldır Yahyakaptan’da satış yaptığına iddia eden Ahmet Karaman isimli esnafa bu yıl izin çıkmadı. Belediyede yaptığı görüşmelerden fayda alamayan Ahmet Karaman kamyonunu yaktı.

TEZGAH AÇIYORUM

Olayı anlatan Ahmet Karaman;
“Ben 20 yıldır Yahyakaptan girişine tezgah kuruyorum. Her sene işgaliyemi ödüyorum. Üç ay sezonluk olarak karpuz satıyoruz. AKP döneminde de Fikret Toker döneminde de hep burada çalıştık. Yerel seçimlerden bu yana sın bir yıldır zaten burada tezgah açıyorum.

POLİSLERİ BAŞIMA TOPLADILAR

Bu yıl ne olduysa bir türlü bana İzmit Belediyesi tezgah açtırmadı. Herkes açıyor. Aynı yerde açıyorlar. Bir tek bana açtırmıyorlar. Önce şikayet var dediler. Sonra park ve bahçeleri bahane ettiler. Sonra arabanın üstünde satalım dedik bu kez İzmit Belediyesi başıma polisleri topladı.

HERKESİ ARADIM

Bütün vekilleri meclis üyelerini aradım. Meclis üyelerini aradım. Bir Zatına Müdür getirmişlet Hüseyin Demirkır diye. Dediğim dedik çaldığım düdük takılıyor. Ne yaptıysak bu sorunu aşamadık.

BİZİ AĞLATTILAR

Benim 4 çocuğum var. Tek gelir kaynağım burası. Ayrıca ben seçimlerde bunlara yani Hürriyet’e oy verdim. Çoluğum çocuğum gece gündüz çalıştık. Ama maalesef bizi ağlattılar.”

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.enkocaeli.com