İzmit Belediyesi Sınavla Personel Alacak

İzmit Belediyesi tarafınca, belediye iştiraki BEKAŞ A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek suretiyle, 3 tane toplumsal hizmet uzmanı alımı yapılacak. Personel alımı için İzmit Belediyesi tarafınca 6 Şubat Perşembe günü saat 10.00’da Belsa Plaza 9. katta giriş imtihanı düzenlenecek. Imtihan için başvurular, 29 Ocak-31 Ocak tarihleri içinde kabul edilecek.

Mülakat 14 Şubat’ta

Müracaat sürecinin peşinden; 6 Şubat’ta sınava girecek olan adaylardan sınavda başarı gösterenler (% 60 oranında) 14 Şubat 2020 Cuma günü mülakata doğal olarak tutulacak. Mülakatın peşinden, personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular BEKAŞ A.Ş.’ye, e-posta kanalıyla yapılacak. Müracaat ekinde ikametgâh belgesi ve mezuniyet belgesi gönderilecek.

Aranan Şartlar

Üniversitelerin 4 senelik Toplumsal Hizmet Kısmı’nden mezun olmak,Adam adaylar için askerliğini yapmış olmakTercihen 22-35 yaş aralığında olmakEn azca orta düzeyde İngilizce biliyor olmakEn azca B sınıfı yeterlik sahibi olmak ve etken kullanmakAdli sicil kaydı bulunmamakMS Office programlarını iyi derecede kullanabilmekVaka yönetimi, takip edeni, raporlama yapabilmek,Analitik düşünme yapısına haiz olmak,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmek,Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek zihinsel yada bedensel engeli bulunmamak,İzmit ilçesi sınırları içinde minimum 5 senedir ikamet ediyor olmak. (Öncelikli tercih sebebidir.)Imtihan Mevzuları

Mesleki alanAtatürk ilkeleri ve İnkılap tarihiGenel KültürEtik davranış İlkeleriBaşvurular BEKAŞ A.Ş. ‘ye mail yolu ile yapılacak, ekte ikametgâh belgesi ve mezuniyet belgesi gönderilecek.

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.istekocaeli.com