fbpx

İZAYDAŞ, 2019 yılını masaya yatırdı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, bir senelik performansını tüm yöneticileriyle beraber değerlendirdi. Üç ayrı oturumda bir araya gelen İZAYDAŞ yöneticileri, Genel Müdür Yardımcılarının sunumuyla bir senelik emekleri ve hedeflerini paylaştı. Genel Müdür Muhammet Saraç, toplantının sonunda 2019 yılını değerlendirdiklerini belirterek “Yöneticilerimizle beraber gerçekleştirdiğimiz proje ve yatırımların değerlendirmesini yaptık. İZAYDAŞ her geçen gün daha da büyüyor. 2020 senesinde da hem yatırım hem de yönetim sistemlerinde devamlı iyileştirme yaparak yoluna devam edecektir” dedi.

 

BİR YILLIK FAALİYETLER

Müdür, şef ve sorumluların katılmış olduğu Birim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı, İZAYDAŞ Genel Müdürlüğü toplantı salonunda yapılmış oldu. Üç oturumdan oluşan görüşmede Genel Müdür Yardımcıları, Hususi Kalem, İSG Şefliği ve Yönetim Sistemleri Temsilcileri, 2019 yılına ilişik hedeflerinin gerçekleşme durumunu ve 2020 yılına dair planlamalarını sunumlar eşliğinde söyledi.

 

SARAÇ “ÖNEMLİ BİR İŞ YAPIYORUZ”

Toplantının değerlendirme bölümünde tüm yöneticiler görüş ve önerilerini paylaşırken, kapanış konuşmasını icra eden İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, “Şirket olarak işimiz, yapılmayınca kıymeti anlaşılabilecek işlerdendir” dedi. Saraç, “Kaynak taleplerimizi karşılarken paramızı oldukça daha dikkatli harcamaya ve kaynaklarımızı daha verimli kullanmaya itina göstermeliyiz” dedi.

 

“TECRÜBELİ VE KALİTELİ BİR KADROYUZ”

İZAYDAŞ’ın sektörün en tecrübeli ekibine haiz bir şirket bulunduğunu kaydeden Genel Müdür Saraç son olarak “Kurumsal bir yapıya kavuşmuş gurur duyulan bir şirket haline geldik. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın öncülüğünde yeni stratejilerimizle daha başarıya ulaşmış yol almak ve şirketimizi geleceğe taşımak için çalışacağız. Tüm emek verme arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.bizimyaka.com