fbpx

Hyundai Assan Çalışanlarına Koronavirüs Testi Yaptırıyor!

Hyundai Assan, COVID-19 salgını ile ilgili önlemlerine bir yenisini daha ekledi. Mesai saatleri boyunca çalışanların sağlığı için ateş ölçümü, maske kullanımı ve sürekli dezenfeksiyon gerçekleştiren Hyundai Assan, Sağlık Bakanlığı tavsiyeleri doğrultusunda fabrikadaki tüm personeline ücretsiz olarak koronavirüs testi yaptıracak.

3000 PERSONELE TEST

Ali Kahya’daki fabrikada sayısı 3000’e ulaşan personelle birlikte taşeron firma çalışanlarına da 4 gün boyunca test yapılacak. Ülkemizde vaka görülmeden önce de tedbirler almaya başlayan Hyundai Assan, önleyici faaliyetlerini günden güne artırmaya devam ediyor. Yapılan testler, Sağlık Bakanlığı ve ilgili kurumlarla ortaklaşa olarak Gebze Teknik Üniversitesi’nde kurulan test merkezinde analiz edilecek ve böylelikle salgına karşı önemli bir adım daha atılacak.

ÜCRETSİZ TEST

Hyundai Assan, salgının hala ciddiyetini koruduğu bu günlerde, rehavete kapılmadan tedbirlerini en üst düzeyde uygulayarak insan sağlığını ve aynı zamanda ülke ekonomisi için oldukça önemli olan ihracat faaliyetlerini ön planda tutacak. Bu ücretsiz test uygulamasıyla otomotiv endüstrisinde öncü olarak başı çeken Hyundai Assan, salgına karşı faaliyetlerinin devam edeceğini ve bu mücadelenin ancak dayanışma ile atlatılacağını vurgulamış oldu.

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.bugunkocaeli.com.tr