fbpx

Fransa’da katledilmişti Kartepe’de toprağa verildi

BAŞINA TEK KURŞUN

24 Temmuz Cuma günü Kocaeli’ye acı bir haber geldi. Kocaelispor’un sevilen taraftarlarından, bölgenin tanınmış isimlerinden Kartepeli Yüksel Ateş’in de akrabası olan İsmail Küçük, Fransa’da kurşunlanarak öldürüldü. İsmail Küçük’ün başından tek kurşunla vurularak öldürüldüğü kaydedildi.

SİLAHLI SALDIRI

Bu acı haberi sosyal medya hesabından açıklayan Yüksel Ateş, “Geçtiğimiz aylarda kaybettiğim rahmetli İsmail – Şöhret Küçük ailesinin (halamın) en büyük oğlu rahmetli Mustafa Küçük abimin iki numaralı oğlu İsmail Küçü Fransa’da silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetti.

ALACAĞINA KARŞILIK

Şerefsizler yeğenimin alacağına karşılık kalleşçe karşılık verdiler. Cenazenin getirilmesi konusunda hazırlıklar yapılıyor. Mekanın cennet olsun yeğenim. Başta kardeşi Hakan ve tüm Küçük ailesinin başı sağolsun. Defin işlemi daha sonra açıklanacak” ifadelerini kullanmıştı.

YÜREKLERİ YAKTI

Yüksel Ateş’in de alacağı olarak bahsettiği konu ise İsmail Küçük’ün maaşını istemesi olduğu ortaya çıktı. Sırf üç aylık alamadığı maaşını istedi diye iki çocuk babası İsmail Küçük Fransa’da başından vurularak öldürüldü.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İşte maaşını istediği için hunharca öldürülen İsmail Küçük bugün Kartepe’de, vatan toprağında son yolculuğuna uğurlandı.

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.enkocaeli.com