fbpx

Ezgi Ulugün’e sert cevap!

Ezgi Ulugün’ ün 14.07.2020 tarihinde saat 09:45 de İYİ Parti grup toplantısında yaptığı konuşmaya İhsan Kaan Şensoy’un babası İsmet Şensoy’dan cevap geldi.

İsmet Şensoy yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Av. Ezgi Ulugün , oğlum İhsan Kaan Şensoy’ un eski eşidir. Oğlum İhsan Kaan Şensoy şu anda Kocaeli Ceza İnfaz Kurumu’nda “uzaklaştırma ihlali”nden olan 63 günlük cezasını ödemektedir. Ki Av. Ezgi Ulugün , oğlum İhsan Kaan Şensoy için “evden uzaklaştırma “ almasına rağmen kendi gönül rızası ile oğlum ile görüşmeye ve birlikte olmaya devam etmiştir.

Av. Ezgi Ulugün, bugün İYİ Parti Grup Toplantısı’nda timsah gözyaşları dökerek mağduriyetini anlatmıştır. İddialarının hepsi yalan ve iftiradır. Çocukları Baran ve Derin Şensoy, ortak çocukları olup kaçırma diye bir eylem olmamıştır.Zorla cinsel tacize uğradığını söylemektedir. Sorarım sizlere, bir avukat olarak kendisi neden darp ve cinsel taciz raporu almamıştır? Av. Ezgi Ulugün , kendi rızası ile oğlumun evine gidip gelmiştir. Site güvenlik kamerası kayıtları avukatımızda mevcuttur.

Av. Ezgi Ulugün’ ün , İhsan Kaan Şensoy için iddia ettiği üzere bu kadar dava gerekçesi var ise neden kendisi ile birlikte olmaya devam etmiştir?

Oğlum İhsan Kaan Şensoy ,milliyetçi ve muhafazakar bir kimliğe sahiptir. Kaan, Ezgi Ulugün’ ün Başiskele Belediyesi’ndeki görevinden Fetö soruşturması kapsamında açığa alınmasından dolayı kendisinden boşanmıştır. İddia edildiği gibi Ezgi Ulugün boşanmak isteyip de tehdit edilen taraf değildir. Bu da açıkça bir iftiradır.

İhsan Kaan Şensoy’ un halen hakkındaki iddialara karşı soruşturması devam ettiği halde çoğu dava dosyası takipsizlik kararı ile sonuçlandığı için Yüce Türk adaletini ve savcılarını suçlamaktadır. Sırf siyasi rant bağlı olduğu yapılandırmaya yakın partinin grup toplantısına katılmıştır.

Kaldı ki Ezgi Ulugün, oğlum ve bize 8 aydır çocuklarımızı göstermemektedir. Biz de torunlarımızı.in psikolojisi bozulmasın diye icra yolu ile görmemekteyiz. Torunlarım, 15 Temmuz arifesinde böyle bir annenin elinde yetişmektedir.”

Bugüne kadar ki suskunluğumuz adalete olan güvenimizdendir. Kamuoyunun takdirlerine sunarım. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim. İnşallah hayatlarını verdikleri mücadele son bulur ve içimizdeki hainler cezalarını çekerler. ”

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.kocaelizirve.com