fbpx

Esnaf istedi, Başkan Sezer yaptı

Gölcük Belediyesi örnek bir çalışmaya imza attı. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in büyük ehemmiyet verdiği, halkla beraber yönetim ilkesi ve ortak aklın kullanılması  çerçevesinde 19 Mayıs Caddesi girişinde yapılacak kaldırım ve parklanma düzenlemesinin iyi mi olması gerektiği anketle esnaflara sorulmuştu. Esnafın istediği uygulama Başkan Sezer’in talimatıyla Gölcük Belediyesi ekipleri tarafınca trafiğin azca olduğu gece saatlerinde hayata geçirildi.

DEKORATİF ÇİÇEKLİKLER KONULDU

Caddede parklanma, dekoratif çiçekliklerin konmasıyla önlenmiş oldu. İki tane cep durakta bırakılarak esnafların mal indirip, bindirmesi de sağlandı. Uygulamadan ve izlenen yöntemden esnaflar oldukça memnun kalırken, Başkan Sezer’e ortak aklı kullanıp, bu uygulamayı gerçekleştirdiği için teşekkür ettiler. 

“GÖLCÜK’Ü YÖNETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Sezer, “Seçim çalışmalarımızda  “Gölcük’ü hep beraber yöneteceğiz” demiştik. Bu çerçevede 19 Mayıs Caddesi girişinde yapacağımız kaldırım ve parklanma düzenlemesini de esnaflarımıza anketle sorduk. İstişaremizi yaptık, halkla beraber yönetim ilkesi çerçevesinde ortak aklı kullanmayı hedefledik ve esnaflarımızın istediği uygulamayı hayata geçirdik. Bundan sonrasında o cadde parklanma yapılmayacak. Ben esnaflarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bilinmiş olduğu suretiyle daha ilkin siyasal parti ilçe başkanlarıyla da bir araya gelmiş, yaptıklarımızı ve devam eden projelerimizden bahsetmiş, görüş ve önerilerini almıştık. Bu yönetim anlayışımızı sürdürecek ve Gölcük’ü hep beraber yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.bizimyaka.com