fbpx

Büyükşehir o birimi Kongre Merkezi’ne taşıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ‘2020 Yılı Sunucu ve Ağ Sistemleri Yazılım, Donanım Bakımı ve Sistemlerin Yeni Sistem Odasına Taşınması Hizmeti’ için ihaleye çıkıyor. Söz mevzusu ihale 29 Ocak’ta saat 14.30’da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.

TAŞINMA İHALESİ

Söz mevzusu ihale hakkında edinilen bilgilere gore yazılım, donanım, altyapı bakımları ile raporlama hizmetlerinin alınmasıyla data sistemleri altyapısının beraber iş sürekliliği odaklı kesintisiz olarak hizmet vermesinin sağlanması amaçlanıyor. Büyükşehir, ihalede yalnız ağ sistemleri, yazılım, donanım bakımı için değil bununla beraber senelerdir Büyükşehir Belediyesi Merkez Bina’da hizmet veren sistem odasında bulunan sunucu ve ağ sistemlerinin taşınması için de ihaleyi gerçekleştiriyor.

“HAZIR TESLİM EDİLECEK”

Büyükşehir Belediyesi, merkez binadaki sistem odasının yetersiz kalması sebebiyle söz mevzusu sunucu ve ağ sistemleri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin projesi olan Salim Dervişoğlu Caddesi üstünde bulunan Kocaeli Kurultay Merkezi’ne taşıyacak. Büyükşehir, yükleniciden hem taşınmasını hem de sistemi taşımasının arkasından kurulumunu da yapmış olup hazır teslim etmesini talep ediyor.

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.kocaeligazetesi.com.tr