fbpx

AK Parti İzmit Kadın Kollarında yönetim kurulu belirlendi

5 AY ÖNCE

Bilinmiş olduğu benzer biçimde eski İzmit İlçe Hanım Kolları Başkanı Betül Yazıcı sıhhat sorunlarını gerekçe göstererek eylül ayında çekilme etmiş, aralık ayında meydana getirilen mülakatlarda yeni ilçe başkanı olarak eski il başkan yardımcılarından Fatmanur Yeşildal görevlendirilmişti.

25 KİŞİLİK

Yeşildal’ın görevi almasının üstünden ortalama iki ay geçti ve yeni İzmit İlçe Hanım Kolları yönetimi sıralaması tamamlandı. Teşkilat içinden ve bugüne dek teşkilatlarda vazife almamış birçok yeni isim arasından 25 kişilik listeyi oluşturduklarını belirten Yeşildal şunları söylemiş oldu:

TEŞEKKÜR

“ AK Parti İzmit Hanım Kolları kuruluşundan bu yana özveriyle vazife yapmış isimlerle enerjisini ispatlamış bir teşkilat. Bugüne dek bu onurlu görevde bulunan önceki dönem başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyorum. Onlardan devraldığımız bayrağı gene en zirvede tutmak adına tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

ZEYBEK DE KATILDI

Yönetime girmek isteyen fakat listede yer veremediğimiz tüm arkadaşlarımızı da bu süreçte çalışmalarımız içine katarak devamlı birlikte olacağız. Onların sorumluluğu ile omuzlarımızdaki yük bir kat daha artmış durumda. Yeni yönetimimiz ilçemize ve partimize hayırlı olsun.” Öte taraftan yeni yönetimin ilk toplantısına AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK Üyesi Emine Zeybek, AK Parti İl Hanım Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ile AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali {Güney} de katıldı.

İZMiT İLÇE KADIN KOLLARI YÖNETİMİ

1.  Fatma Nur Yeşildal
2.  Aynur Dedeoğlu
3.  Aysel Ayçiçek
4.  Ayşe Bulut
5.  Ayşe Nur Türegün
6.  Ayşe Sarıkaya
7.  Canan Asil
8.  Emel Korkmaz
9.  Emine Toptimur
10.  Fadime Coşkun
11.  Gökşen Tufan
12.  Gülşah Kanpara
13.  Hanife Ataş
14.  Hatice Balkan
15.  Hülya Daşdan
16.  İlknur Bağoğlu
17.  Kübra Sarıgül
18.  Melike Zortaş
19.  Neslihan Kurt
20.  Özge Çimen
21.  Rukiye Rağmen
22.  Safiye Seda Yazıcı
23.  Vasfiye Avcı
24.  Zeynep Kızılkaya
25.  Zuhal Yetişken

İÇERİĞİN TAMAMINI KAYNAĞINDAN OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: www.enkocaeli.com